VSI DOGODKI

• torek, 11. junija 2024
    Rektorat UM
    Dvorani Borisa Podrecce

Novinarska konferenca: Širitev in obnova objekta Univerze v Mariboru Fakultete za zdravstvene vede z nakupom opreme v dveh fazah

Novinarska konferenca bo potekala v torek, 11. junija 2024 ob 11. uri v Dvorani Borisa Podrecce na Rektoratu Univerze v Mariboru (Slomškov trg 15, Maribor).

Vljudno vabljeni na novinarsko konferenco z naslovom Širitev in obnova objekta Univerze v Mariboru Fakultete za zdravstvene vede z nakupom opreme v dveh fazah, kjer bomo predstavili razloge za investicijsko namero prizidave in obnove objekta Fakulteta za zdravstvene vede, predlagane idejne rešitve in že izvedene aktivnosti, predstavljen pa bo tudi potrjen obseg sredstev v okviru Zakona o zagotavljanju finančnih sredstev za investicije v slovensko zdravstvo v letih od 2021 do 2031.

Vaši sogovorniki bodo:

• prof. dr. Miralem Hadžiselimović, prorektor za infrastrukturo Univerze v Mariboru,
  • izr. prof. dr. Mateja Lorber, dekanica Fakultete za zdravstvene vede Univerze v Mariboru,
  • izr. prof. Uroš Lobnik, Fakulteta za gradbeništvo, prometno inženirstvo in arhitekturo Univerze v Mariboru.