Podaljšan je prvi prijavni rok za vpis

Podaljšan je prvi prijavni rok za vpis v prvi letnik dodiplomskih in enovitih magistrskih študijskih programov za slovenske in EU državljane ter Slovence brez slovenskega državljanstva na javnih visokošolskih zavodih in koncesioniranih študijskih programih. Prijavo za vpis je možno oddati do 27. marca 2023 preko portala eVŠ.

Podaljšan je prvi rokj

Objavljamo popravek Rokovnika prijavno-sprejemnega postopka v študijskem letu 2023/2024 za vpis v prvi letnik  v dodiplomske in enovite magistrske študijske programe za slovenske državljane in državljane držav Evropske unije ter Slovence brez slovenskega državljanstva na javnih visokošolskih zavodih in koncesioniranih študijskih programih. (objavljeno dne 15. 3. 2023 na portalu eVŠ).